3de Schijt Je Rijk event

Dit seizoen pakt KSCT MENEN voor de 3de keer uit met een Schijt je Rijk actie. Ter ondersteuning van onze clubwerking verkoopt onze club coupons aan 5 euro per stuk. Daarvoor krijg je een vak/kavel van 2 m² op het hoofdveld van KSCT Menen. Na de tussentrekking op zondag 11 maart (tijdens de thuiswedstrijd tegen Merelbeke), vindt de apotheose plaats na de laatste thuiswedstrijd van het seizoen (tegen Melsele) op zondag 29 april: dan wordt een koe op het veld gebracht, alvorens het de week erop verdwijnt voor de aanleg van een kunstgrasveld.

Er zijn prachtige prijzen te winnen zoals de hoofdprijs van 1.000 euro, 10 loge seats met diner bij KV Kortrijk, abonnementen, waardebonnen…

Een koepon gekocht? Kijk hier waar jouw kavel op het veld precies ligt (klik hier)

Het volledige reglement én de prijzenpotregeling kun je hier raadplegen (klik hier)

schijt je rijk

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s